گروه علوم اعصاب ومطالعات اعتیاد

گروه علوم اعصاب ومطالعات اعتیاد

اخبار روز

 

قابل توجه دانشجویان عزیز: ژورنال کلاب آقای دکتر سید داوود میرترابی دانشجوی دکترای مطالعات اعتیاد با راهنمایی جناب آقای دکتر تهرانی دوست و سرکار خانم دکتر نسیم وثوقی ، با عنوان Internet Communication Disorder and the structure of the human brain: initial insights on WeChat addiction در روز چهارشنبه 97/4/6 ساعت 12 در دانشکده فناوری های نوین پزشکی برگزار می گردد.

ژورنال کلاب جناب آقای دکتر سید داوود میرترابی

*******************************************************

درباره گروه:

رشته علوم اعصاب
 
علوم اعصاب به درک وضعیت روحی و جسمی فرد ناشی از فعالیت سیستم اعصاب در سطوح مولکولی، سلولی، ارگانیسم و اجتماع می پردازد. این گروه با هدف آموزش و پژوهش در زمینه بررسی سیستم عصبی با هدف فهمیدن نحوه عملکرد مغز جهت یافتن روشهای جدید درمانی تاسیس شده است. گروه علوم اعصاب همزمان با تاسیس دانشکده در سال 1387، شروع به پذیرش دانشجو نمود و تا به امروز، هر ساله دانشجویان علاقمند به این رشته، در این گروه پذیرش میشوند.

رشته مطالعات اعتياد
 گروه اعتیاد به مطالعه رفتارهای پرخطر و لذت طلبانه ای که به صورت وسواسی در آمده است، میپردازد. تحقیق، آموزش و پژوهش این بیماری که دارای عوارض روانی، اجتماعی، و اقتصادی است، در زمره اهداف این گروه است. این گروه نیز همزمان با تاسیس دانشکده، اقدام به پذیرش دانشجو نموده است و هر ساله، پذیرش داشته است.

برای آشنایی بیشتر با این گروه، میتوانید از صفحات سمت چپ صفحه دیدن کنید.

 

 

 

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.