گروه علوم اعصاب ومطالعات اعتیاد

گروه علوم اعصاب ومطالعات اعتیاد

آخرین اخبار

اخبار روز

قابل توجه دانشجویان عزیز: سخنرانی جناب آقای دکتر علیرضا نوروزی روانپزشک و دانشجوی دکترای تخصصی مطالعات اعتیاد،با عنوان درمان وابستگي به مت امفتامين با متيل فنيديت آهسته رهش: يك كارازمايي باليني تصادفي در روز چهارشنبه 95/10/22 ساعت 11 در سالن طبقه 3 دانشکده فناوری های نوین پزشکی برگزار می گردد.

سخنرانی جناب آقای دکتر علیرضا نوروزی

*******************************************************

قابل توجه دانشجویان عزیز: ژورنال کلاب سرکار خانم افسانه عسگری دانشجوی دکترای علوم اعصاب با راهنمایی جناب آقای دکتر مهدی تهرانی دوست و سرکار خانم دکتر آناهیتا ترکمان بوترابی،با عنوان Cortical grey matter volume reduction in people with schizophrenia is associated with neuro-inflammation در روز چهارشنبه 95/10/22 ساعت 12 در سالن طبقه 3 دانشکده فناوری های نوین پزشکی برگزار می گردد.​

ژورنال کلاب سرکار خانم افسانه عسگری

*******************************************************

درباره گروه:

رشته علوم اعصاب
 
علوم اعصاب به درک وضعیت روحی و جسمی فرد ناشی از فعالیت سیستم اعصاب در سطوح مولکولی، سلولی، ارگانیسم و اجتماع می پردازد. این گروه با هدف آموزش و پژوهش در زمینه بررسی سیستم عصبی با هدف فهمیدن نحوه عملکرد مغز جهت یافتن روشهای جدید درمانی تاسیس شده است. گروه علوم اعصاب همزمان با تاسیس دانشکده در سال 1387، شروع به پذیرش دانشجو نمود و تا به امروز، هر ساله دانشجویان علاقمند به این رشته، در این گروه پذیرش میشوند.

رشته مطالعات اعتياد
 گروه اعتیاد به مطالعه رفتارهای پرخطر و لذت طلبانه ای که به صورت وسواسی در آمده است، میپردازد. تحقیق، آموزش و پژوهش این بیماری که دارای عوارض روانی، اجتماعی، و اقتصادی است، در زمره اهداف این گروه است. این گروه نیز همزمان با تاسیس دانشکده، اقدام به پذیرش دانشجو نموده است و هر ساله، پذیرش داشته است.

برای آشنایی بیشتر با این گروه، میتوانید از صفحات سمت چپ صفحه دیدن کنید.

 

 

 

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.