جشن دانشجویان و فارغ التحصیلان دکتری تخصصی پزشکی مولکولی
به گزارش روابط عمومی دانشکده فناوری های نوین پزشکی، روز چهارشنبه 22 آبان 98 جشن دورهمی دانشجویان و فارغ التحصیلان دکتری تخصصی رشته پزشکی مولکولی به میزبانی انجمن پزشکی مولکولی برگزار شد.
بازدید نمایندگان دانشگاه لیوبلیانا کشور اسلوونی از دانشکده
به گزارش روابط عمومی دانشکده فناوری های نوین پزشکی، روز سه شنبه 21 آبان 98 دکتر بروت ستروکلج (Borut Strukelj) رئیس بخش زیست شناسی دارویی و دکتر سامو کرفت (Samo kreft) از دانشگاه لیوبلیانای کشور اسلوونی به همراه هیئت همراه از دانشگاه با اعضای هیئت علمی این دانشکده گفتگو، تبادل نظر و از امکانات آزمایشگاهی دیدار کردند.
جشن دانش آموختگان دانشکده فناوری های نوین پزشکی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی دانشکده فناوری های نوین پزشکی، روز دوشنبه 20 آبان 98 جشن دانش آموختگان این دانشکده در مقاطع ارشد و دکتری تخصصی در رشته های مهندسی بافت، پزشکی مولکولی، نانوفناوری پزشکی و زیست فناوری پزشکی برگزار شد.
دوره های مهارت افزایی و آموزش های عملی
معاونت آموزشی دانشکده با توجه به برنامه 4 ساله دانشکده در حوزه آموزش و راهبردهای ارائه شده در جهت ارتقا کیفیت آموزش و افزایش مهارت های عملی و فناورانه دانشجویان دوره های مهارت افزایی و آموزش های عملی را برگزار می نماید.
دومین همایش نانوالیاف 6 و 7 آذرماه 98
دومین همایش نانوالیاف 6 و 7 آذرماه 98 در سالن همایش های ستاد دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.
برگزاری اولین جشنواره دانشجویی نانو پزشکی دانشکده
دکتر سهراب پور، معاون آموزشی دانشگاه، ضمن بازدید از این جشنواره بر لزوم پژوهش­ با فناوری­ پیشرفته برای رفع مشکلات بالینی تأکید کرد.
بازدید سفیران فناوری دانشگاه از دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو
به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل دانشگاه، دکتر نصراله طباطبایی، معاون بین‌الملل دانشکده فناوری‌های نوین پزشکی با اعلام این خبر گفت: این بازدید شنبه 20 مهر 98 با همکاری دانشکده فناوری‌های نوین پزشکی، معاونت پژوهشی پردیس بین‌الملل و دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه انجام شد.
معارفه دانشجویان جدیدالورود 99-98 دانشکده
مراسم معارفه دانشجویان جدید سال تحصیلی 99-98 در دانشکده فناوری های نوین پزشکی برگزار شد
بزرگداشت روز ایثارگر در دانشکده فناوری های نوین پزشکی
به گزارش روابط عمومی دانشکده فناوری های نوین پزشکی، روز دوشنبه 15 مهرماه 98، هیئت رئیسه دانشکده فناوری های نوین پزشکی با ایثارگران شاغل در دانشکده دیدار کرد.
حضور خانم دکتر نغمه بهرامی در جراحی بازسازی صورت یک بیمار
متخصصان فک و صورت بیمارستان شریعتی به سرپرستی دکتر محمد بیات فک، گونه‌ها و کاسه چشم یک بیمار را به‌صورت کامل‌ترمیم کردند.
برگزاری آزمون مصاحبه دكتری تخصصی در دانشکده
آزمون مصاحبه دکتری تخصصی سال 98 در رشته های مهندسی بافت، بیوتکنولوژی پزشکی و تصویربرداری پزشکی در دانشکده برگزار شد.
جشن دانشجویان و فارغ التحصیلان دکتری تخصصی پزشکی مولکولی
به گزارش روابط عمومی دانشکده فناوری های نوین پزشکی، روز چهارشنبه 22 آبان 98 جشن دورهمی دانشجویان و فارغ التحصیلان دکتری تخصصی رشته پزشکی مولکولی به میزبانی انجمن پزشکی مولکولی برگزار شد.

اخبار

آزمایشگاهکنفرانس ، کنگره ،همایشکتابخانهآموزشیپژوهشیفرهنگیمعاونت اداری ومالیبین الملل مهندسی بافت نانوفناوری پزشکیبیوتکنولوژی پزشکی علوم اعصاب پزشکی مولکولی
برنامه کلاس ها

برنامه کلاس ها در نیمسال اول 99-98

مسابقه علمی

معاونت فرهنگی دانشکده در نظر دارد هر ماه یک مسابقه علمی ویژه ی...

برگزاری کارگاه آشنایی با...

معاونت فرهنگی دانشکده فناوری های نوین پزشکی کارگاه آشنایی با...

کسب مقام دوم فیلم نامه نویسی...

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی در مراسم اختتامیه...

برگزای کارگاه اخلاق در انتشار...

گزارش روابط عمومی دانشکده فناوری های نوین پزشکی، روز شنبه 2 آذر...

روز جهانی ایدز

سخنرانی دکتر سید علی دهقان منشادی به مناسبت روز جهانی ایدز

رویداد ها

۰۶ آذر دومین همایش نانوالیاف
دومین همایش نانوالیاف 6 و 7 آذرماه 98 در سالن همایش های ستاد دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار...
پذیرش در دانشکده

برای علاقه مندان به تحصیل و پژوهش در حوزه فناوری های نوین پزشکی، این دانشکده با ارائه برنامه های متنوع آموزشی در رشته های نانوفناوری و زیست فناوری پزشکی، مهندسی بافت و علوم سلولی کاربردی، پزشکی مولکولی و علوم اعصاب و مطالعات اعتیاد فرصت بی نظیری برای حرکت در مرزهای دانش و فناوری فراهم می کند. دانشکده فناوری های نوین پزشکی به عنوان یک دانشکده نسل سوم با رویکرد ترجمان دانش به محصول و فناوری، افق های جدیدی را در آموزش عالی کشور ترسیم کرده است. برای آگاهی از چگونگی پذیرش در برنامه های آموزشی دانشکده و شرایط ادامه تحصیل در رشته های فوق لطفا روی دکمه شرایط پذیرش کلیک کنید.

شرایط پذیرش
دوره های مهارت افزایی و آموزش های عملی

معاونت آموزشی دانشکده با توجه به برنامه 4 ساله دانشکده در حوزه آموزش و راهبردهای ارائه شده در جهت ارتقا کیفیت آموزش و افزایش مهارت های عملی و فناورانه دانشجویان دوره های مهارت افزایی و آموزش های عملی را برگزار می نماید.در این برنامه بیش از چهل دوره مهارت افزایی و آموزش عملی در حوزه های مختلف تخصصی و فناوری های پیشرفته به محققین ارائه می شود.

اطلاعات بیشتر
© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.