سفره هفت سین، پیام آور سال نو
به مناسبت نزدیک شدن به ایام نوروز جشن پیشواز سال نو به همت انجمن علمی دانشجویی نانوفناوری پزشکی دانشکده برگزار گردید.
افتتاح مرکز رشد فناوری سلامت دانشکده فناوری های نوین پزشکی
افتتاح مرکز رشد فناوری سلامت دانشکده فناوری های نوین پزشکی با حضور دکتر صحراییان، معاون پژوهشی دانشگاه، دکتر منظم اسماعیل پور، مدیر توسعه فناوری و ارتباط با صنعت، دکتر حسن پور، مدیر امور عمومی و دکتر عبداللهی، سرپرست مرکز رشد فناوری سلامت برگزار شد.
مراسم تکریم و معارفه معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده
ا حضور دکتر حلب چی،‌ معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه،‌ مراسم تکریم و معارفه معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده فناوری های نوین پزشکی برگزار شد.
مراسم تودیع و معارفه معاون بین الملل دانشکده برگزار شد
با حضور دکتر کردی،‌ معاون بین الملل دانشگاه،‌ مراسم تودیع و معارفه معاون بین الملل دانشکده فناوری های نوین پزشکی برگزار شد.
بازدید مسئولان دانشگاه از آزمایشگاه مطالعات مغز و رفتار دانشکده
دکتر سهراب پور، معاون آموزشی دانشگاه به همراه دکتر جهان­شیر، مسئول EDC و دکتر باستان‌حق، مسئول Skill Lab، به منظور بررسی کاربردهای علوم اعصاب در حیطه آموزش از آزمایشگاه مطالعات مغز و رفتار گروه علوم اعصاب و مطالعات اعتیاد این دانشکده بازدید کردند.
نشست مشترک دانشکده و بیمارستان شریعتی پیرامون روابط مشترک علوم پایه و بالینی
گروه علوم اعصاب و مطالعات اعتیاد دانشکده‌، به عنوان یکی از مجموعه های فعال در حوزه های عمدتا مرتبط با علوم پایه، در راستای اهداف دانشکده و به منظور آغاز دور جدیدی از برقراری ارتباطات کارآمد با پزشکان و پژوهشگران حوزه ی بالینی، اقدام به برگزاری جلسات تحت عنوان " جلسات مشترک پایه و بالین" کرده است
حضور دانشگاه در ششمین نمایشگاه تجهیزات پزشکی و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران
شمین دوره نمایشگاه «تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران» از تاریخ سوم تا ششم دی ماه سال جاری با حضور 350 شرکت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است. این رویداد هر ساله مورد توجه عده کثیری از مخاطبان حوزه صنعت و دانشگاه قرار می گیرد.
دوره های مهارت افزایی و آموزش های عملی
معاونت آموزشی دانشکده با توجه به برنامه 4 ساله دانشکده در حوزه آموزش و راهبردهای ارائه شده در جهت ارتقا کیفیت آموزش و افزایش مهارت های عملی و فناورانه دانشجویان دوره های مهارت افزایی و آموزش های عملی را برگزار می نماید.
سفره هفت سین، پیام آور سال نو
به مناسبت نزدیک شدن به ایام نوروز جشن پیشواز سال نو به همت انجمن علمی دانشجویی نانوفناوری پزشکی دانشکده برگزار گردید.

اخبار

آزمایشگاهکنفرانس و کنگره هاآموزشیپژوهشیفرهنگیمعاونت اداری ومالیبین الملل مهندسی بافت نانوفناوری پزشکیبیوتکنولوژی پزشکی علوم اعصاب پزشکی مولکولی
برنامه کلاس ها در نیمسال دوم

برنامه کلاس ها در نیمسال دوم 98-97

اطلاعیه

سامانه شعاع فعلی از ابتدای ماه جاری (اردیبهشت سال 1398) برای اعضای...

جشن نیمه شعبان

معاونت فرهنگی دانشجویی برگزار می کند ...

افزایش 50 درصدی بن خرید کتاب...

سخنگوی سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از آغاز ثبت...

برگزاری سی و دومین نمایشگاه...

سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 4 تا 14 اردیبهشت ماه...

جلسه مشترک اعضای هیئت علمی...

در این جلسه که ریاست، معاونان آموزشی و پژوهشی، مدیران گروه ها، و...

پذیرش در دانشکده

برای علاقه مندان به تحصیل و پژوهش در حوزه فناوری های نوین پزشکی، این دانشکده با ارائه برنامه های متنوع آموزشی در رشته های نانوفناوری و زیست فناوری پزشکی، مهندسی بافت و علوم سلولی کاربردی، پزشکی مولکولی و علوم اعصاب و مطالعات اعتیاد فرصت بی نظیری برای حرکت در مرزهای دانش و فناوری فراهم می کند. دانشکده فناوری های نوین پزشکی به عنوان یک دانشکده نسل سوم با رویکرد ترجمان دانش به محصول و فناوری، افق های جدیدی را در آموزش عالی کشور ترسیم کرده است. برای آگاهی از چگونگی پذیرش در برنامه های آموزشی دانشکده و شرایط ادامه تحصیل در رشته های فوق لطفا روی دکمه شرایط پذیرش کلیک کنید.

شرایط پذیرش
دوره های مهارت افزایی و آموزش های عملی

معاونت آموزشی دانشکده با توجه به برنامه 4 ساله دانشکده در حوزه آموزش و راهبردهای ارائه شده در جهت ارتقا کیفیت آموزش و افزایش مهارت های عملی و فناورانه دانشجویان دوره های مهارت افزایی و آموزش های عملی را برگزار می نماید.در این برنامه بیش از چهل دوره مهارت افزایی و آموزش عملی در حوزه های مختلف تخصصی و فناوری های پیشرفته به محققین ارائه می شود.

اطلاعات بیشتر
© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.