برگزاری مراسم بزرگداشت روز کارمند و عید مبارک غدیر در دانشکده

برگزاری مراسم بزرگداشت روز کارمند و عید مبارک غدیر در دانشکده

حجت الاسلام والمسلمین دکتر متوسل: خداوند متعال انسان را بر مبنای نیاتشان می­ سنجد.

 از طرف دکتر رستمیان معاون اجتماعی و فرهنگی دانشگاه به برگزیدگان مسابقه ی کتابخوانی "دقایقی با قرآن" لوح تقدیر اهداء شد.

در این مراسم بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، دکتر خسروانی ، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشکده با خیر مقدم به اهمیت مقام شامخ کارمندان به عنوان عامل زندگی و پویایی سازمان اشاره کرد و همچنین عید غدیر را تبریک گفت. ایشان در ادامه افزود: عید غدیر شاخص تعیین دین و روش خالص از میان ادیان مختلف و سایر فرقه های مذهبی است، برای مثال عربستان کشوری است مسلمان، ولی زن و کودکان یک کشور اسلامی را مثل یمن قتل عام می­کند و از طرفی می­گذارد استکبار جهانی سرمایه­های ملی آنها را بدوشد ولی کشور ولایت­مدار ایران نه تنها به هیچ قلدری اجازه نمی­دهد نگاه چپ به منافع ملی کشور بیاندازد بلکه در پیروی از خط و مشی ائمه اطهار (ع) از کشورهایی هم که مورد ظلم قرار می­گیرند با جان و مال دفاع می­کند. سوال اینجاست:" کدام یک از این دو فرقه اسلامی و دو نوع حکومت اسلامی همان اسلام ناب محمدی (ص) است؟ " پاسخ سوال عظمت عید غدیر را در میان سایر اعیاد نشان می دهد.

دکتر احمدیان رئیس دانشکده ضمن تبریک و تهنیت، همه ایام را روز کارمند معرفی کرد و گفت امروز روز کارمند است و کارمندان باید صحبت کنند و وقت خود را به ایشان داد. ابتدا نماینده­ی حوزه خدمات " آقای کاملیان" ضمن عرض تبریک به همه از تمامی همکاران تقدیر و تشکر کرد. سپس از حوزه ی مالی "خانم محسنی" ضمن عرض سلام و تشکر به انجام وظیفه ی درست و اینکه بتوانیم به نحو احسن تا انتها پیش برویم، اشاره کرد. پس از آن از حوزه ی آموزش خانم دکتر ابراهیمی ضمن عرض سلام و تبریک، آرزوی موفقیت برای همه داشت.

از حوزه ی اداری "خانم ایرانی " ضمن تبریک روز کارمند و روز عید غدیر ، به ایجاد انگیزه و انرژی اشاره کرد. وی در ادامه پیشنهاد کرد که این جلسات تکرار پذیرد و به بحث راجع به کمبود بودجه، صرفه جویی، تشکیل کمپین و اجرایی شدن پیشنهادات پرداخت. سپس از حوزه پژوهش "آقای زرین" ضمن عرض سلام، تبریک روز کارمند و عید  غدیر به قرائت شعری زیبا در وصف امام علی (ع) و شعری دیگر در مورد کارمند پرداخت.

کلیپ زیبایی در وصف امام علی (ع) در ادامه پخش شد.

سپس حجت الاسلام و المسلمین " آقای دکتر متوسل" مدیر گروه معارف دانشگاه به سخنرانی پرداخت.

ایشان ضمن عرض تبریک خدمت اساتید و کارکنان و دانشجویان به تشریح سوره انسان که در مدح فضایل حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) است پرداخت و گفت: ارزش هر کار خیری، توجه به پاداش اخروی و کسب رضایت خدا می باشد. وی افزود: ارزش عمل به نیت است و این­که ملاک حساب و کتاب خداوند متعال " اعمالی است که با نیت خشنودی خداوند انجام شده است " . وی در ادامه به ثواب فراوان اطعام در روز عید غدیر اشاره کرد.

  در انتهای مراسم از برندگان مسابقه "دقایقی با قرآن" که در سطح دانشگاه برگزار شده بود تقدیر شد و به ایشان لوح تقدیر با امضای معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه و جوایزی نیز از طرف دانشکده تقدیم گردید. همچنین جوایزی به برندگان مسابقه غدیر و سادات مکرم دانشکده اهداء شد.

 

 

                   

 

 

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.