مراسم تکریم و معارفه معاون اداری و مالی دانشکده برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه معاون اداری و مالی دانشکده  برگزار شد

با حضور اعضای هیئت رئیسه دانشکده، کارکنان و اعضای هیئت علمی، دکتر نکوفر مدیر روابط بین الملل دانشگاه و مهمانانی از امور مالی دانشگاه مراسم تکریم و معارفه معاون اداری و مالی دانشکده فناوری های نوین پزشکی برگزار شد

.

به گزارش روابط عمومی این دانشکده، روز دوشنبه  23 اردیبهشت 98 مراسم تکریم و معارفه  معاون اداری و مالی دانشکده برگزار شد. در این مراسم دکتر اکبر احمدی از سمت معاونت اداری و مالی دانشکده تودیع و علیرضا تکلو به عنوان سرپرست این معاونت معرفی شد.

 

 در ابتدای مراسم دکتر علیرضا احمدیان، رئیس دانشکده، ضمن خوشامدگویی و تشکر از حضور مدعوین گفت: این مراسم جلسه ی تودیع و معارفه نیست بلکه ما مدیران تنها صندلی ها را عوض می کنیم و در واقع دنباله روی یکدیگر هستیم. این مراسم فرصتی برای تشکر است. دکتر احمدی مدیری دلسوز، مشاوری امین و صادق برای من بود و حضور موثر ایشون و وقتی که برای دانشکده گذاشتند قابل تقدیر است. طبیعی است در شرایط فعلی کار پشتیبانی سخت است و به امید و علاقه نیاز دارد. فعالیت های دانش بنیان باید تشویق شود و خروجی آنها مهم است که باید در مسیر اهداف دانشکده و دانشگاه باشند. فرآیند آموزش و ثروت باید دو طرفه باشد. اعضای هیئت علمی باید خلق ثروت بکنند و باید از دانش خود به تولید برسند. صمیمانه از زحمات دکتر احمدی تشکر می کنم. این دانشکده در زمان معاونت ایشان موفق به کسب جایزه اهتمام، راه اندازی فن بازار و اجرای خرید تجهیزات ساخت ایران شد.

در ادامه دکتر آی، معاون آموزشی دانشکده گفت: از زحمات ارزنده دکتر احمدی می توان به توسعه فضاهای آموزشی، فرهنگی، پژوهشی اشاره کرد. 

در ادامه دکتر رضایت اشاره کرد: تشکر از مخلوق تشکر از خالق است. بر این مبنا مشخصه خوب دکتر احمدی این است که دانشکده را خانه خود می دانست و اینجا را مثل خانه خود با دلسوزی و توجه مدیریت میکرد.

در ادامه دکتر نکوفر گفت: کسانی که بتوانند بیمارستان رو اداره کنند اندک هستند و دکتر احمدی جزو سرمایه های خوب مدیریتی است که به عنوان مدیر بیمارستان انتخاب شده است. آقای تکلو با خصیصه ی امانت داری و اعتماد  می تواند سرمایه ی خوبی برای این دانشکده باشد.

در ادامه دکتر احمدی ضمن اشاره به شعر ذیل، گفت:

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد.

از کار گروهی تمام کارکنان در زمان خدمتم در این دانشکده تشکر میکنم. کارکنان این دانشکده همیشه در کار گروهی حضور فعال داشتند. برای آقای تکلو آرزوی موفقیت دارم و با شناختی که از ایشان دارم مطمئنم        می توانند در پیشبرد اهداف دانشکده نقش بسزایی داشته باشند.

در ادامه دکتر رحیم نیا، مدیر برنامه ریزی منابع مالی و بودجه دانشگاه، گفت: دانشکده نمونه ی دانشکده ایی از نسل سوم، خلاق و نوآور است که پشتوانه آن هیئت علمی و همه کارکنان این دانشکده هستند. دکتر احمدی توانستند با کمبود بودجه کار را پیش ببرند. مشکلات همه جا هست و چالش وجود دارد، امیدوارم این دانشکده فارغ از این داستان باشد و آقای تکلو نیز در این کار موفق و سربلند باشند.

در پایان علیرضا تکلو گفت: حرف های مهم زده شد و من سعی می کنم از تجارب ایشان درس عبرت بگیرم. دکتر احمدی امانت خوبی را در دانشکده گذاشت و من سعی بر این دارم که با کمک هیئت رئیسه،  کارکنان و اعضای هیئت علمی این امر مهم را پیش ببرم. من معتقدم هر کاری قابل حل است اگر از راهش وارد شویم.

 

 

 

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.