معارفه دانشجویان جدیدالورود 99-98 دانشکده

معارفه دانشجویان جدیدالورود 99-98 دانشکده

مراسم معارفه دانشجویان جدید سال تحصیلی 99-98 در دانشکده فناوری های نوین پزشکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده، این مراسم روز شنبه 20 مهر 98 با حضور رئیس دانشکده، معاونان، مدیران گروه ها، اعضای هیات علمی، کارشناسان و دانشجویان ورودی جدید برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر علیرضا احمدیان، رئیس دانشکده، ضمن خوش آمد گویی به دانشجویان گفت: دوران دانشجویی تکرار ندارد و به سرعت میگذرد، خوب است که در این دوران با انرژی مثبت به کارآفرینی فکر کنید. رساله شما مشخص است، مهم آن است که پایان نامه ایی که می نویسید صرفاً سند فارغ التحصیلی شما نباشد بلکه بتواند گره ایی از مشکلات کشور باز کند. هسته اصلی این آموزش شما هستید، زیاده طلب و با انگیزه باشید. زیاده طلبی شما در کلاس های درس و انتقادات سازنده شما می تواند آینده شما را روشن کند. شاید که امکانات تحصیل و پژوهش در شأن شما دانشجویان نباشد ولی این به معنای مأیوس شدن و رها کردن نیست بلکه به معنای ماندن و ساختن است تا ان شالله بتوانید با موفقیت و با دستان پر از این مجموعه خارج شوید.

در ادامه دکتر جعفر آی، معاون آموزشی دانشکده گفت: دنیا به سمت ایجاد دانشگاه های نسل سوم پیش میرود، دانشگاه علوم پزشکی تهران با تأسیس دانشکده فناوری های نوین پزشکی پا در این راه گذاشته است. شما عزیزان در دانشکده ایی پذیرفته شده اید که قرار است الگوی دانشگاه های نسل سوم باشد. سعی کنید مطالعات خود را با روحیه شاد فردی و انگیزه درونی همراه کنید و هدفمند باشید و همچنین در هسته های فناور دانشکده عضو شوید، چرا که کار گروهی باعث پیشرفت و روحیه می شود.

پس از معرفی دانشجویان پذیرفته شده در مقاطع ارشد و دکتری تخصصی، دکتر نصراله طباطبائی،‌ معاون بین الملل دانشکده خطاب به ایشان گفت: یکی از اهداف ما در حیطه بین الملل دانشکده تعامل دانشجویان ملی و بین المللی است، من مرزی بین این دانشجویان نمی بینم بلکه ایشان می بایست در کنار هم قرار گیرند و در ارتباط نزدیک باشند. مطمئناً من در معاونت بین الملل در امور مربوط به فرصت های مطالعاتی در خارج از کشور به شما کمک خواهم کرد.

در ادامه دکتر سمیه ابراهیمی، مسئول آموزش دانشکده، قوانین و مقررات آموزشی دانشکده را برای دانشجویان شرح داد.

دکتر رضا فریدی مجیدی، معاون پژوهشی دانشکده نیز ضمن خیر مقدم خطاب به دانشجویان گفت: زمانی که وارد حیطه پژوهش و آزمایشگاه می شوید می بایست بتوانید با حداقل امکانات کار پژوهش خود را پیش ببرید و پس از آن به موضوع فناوری و در پایان به تجاری سازی فکر کنید. در سال جدید اخلاق در پژوهش و نشر دستاوردهای علمی را جدی تر دنبال خواهیم کرد. در پایان خاطر نشان میکنم که شرایط دشوار کنونی کشور فرصت بروز نبوغ ها و بهترین زمان برای فعال کردن ذهن هاست.

در ادامه علیرضا تکلو،‌ معاون اداری مالی دانشکده گفت: دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشکده ی جوانی است که وارد یازده سالگی خود می شود و اساتید آن نخبه و جوان هستند، مطمئناً شما عزیزان نیز نخبه هستید که وارد این دانشکده شده اید. با توجه به شرایط تحریم در کشور، چشم امید ما به شماست. انسان موفق آن است که از تجربه دیگران بهره جوید، اساتید این دانشکده با تجربه هستند، بنابراین دوران تحصیل شما بهترین فرصت است تا از تجارب ایشان نهایت استفاده را ببرید.

دکتر زهرا عزیزی، معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده، درباره فعالیت های دانشجویی فرهنگی در دانشکده توضیحاتی ارائه داد.

در پایان ضمن معرفی گروه های آموزشی و مدیران این گروه ها، اعضای هیئت علمی گروه های مختلف دانشکده توضیحاتی درباره رشته های دانشکده ایفاد کردند.

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.