برگزاری سومین دوره از سری برنامه های ژورنال کلاب دانشکده

 سومین دوره از سری برنامه های ژورنال کلاب برخط دانشکده فناوری های نوین پزشکی روز شنبه 6 شهریور 1400 از ساعت 15 تا 16 از طریق اسکای روم با سخنرانی دکتر مریم اکبرزاده برگزار خواهد شد.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده فناوری های نوین پزشکی، سومین دوره از سری برنامه های ژورنال کلاب برخط دانشکده فناوری های نوین پزشکی روز شنبه 6 شهریور 1400 از ساعت 15 الی 16 از طریق اسکای روم توسط معاونت بين الملل دانشکده فناوری های نوین پزشکی و با سخنرانی دکتر مریم اکبرزاده، پسادکتری از کشور هلند، با عنوان " Fundamentals and Applications of Patient-Derived Bladder Organoids" به زبان انگلیسی برگزار خواهد شد.

این برنامه با همکاری معاونت بین الملل دانشکده فناوری های نوین پزشکی و گروه پزشکی مولکولی دانشکده به منظور توسعه و تقویت روابط، تعاملات و تبادلات آکادمیک در عرصه های بین المللی و توسعه آموزش مجازی، ارتباط و همکاری مشترک با استادان خارجی و بررسی آخرین مقالات علمی آنها، ارتقای علمی اساتید و دانشجویان، تشویق و توسعه انگیزه اعضای هیئت علمی به برگزاری دوره ها و آموزش های مجازی مشترک با خارج از کشور و معرفی دانشکده در حوزه بین الملل برگزار خواهد شد.
شرکت کنندگان محترم میتوانند در روز برنامه از طریق لینک زیر این سخنرانی را دنبال کنند و در گفتگوی پیرامون آن شرکت نمایند.

لینک ورود به ژورنال کلاب

 https://www.skyroom.online/ch/satim.tums.ac.ir/webinar

 لینک اطلاعات تکمیلی

https://en.tums.ac.ir/appraisetoraise/en/content/660/fundamentals-and-applications-of-patient-derived-bladder-organoids

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.