اولین همایش علمی بین المللی دانشجویان و اساتید ایرانی خارج از کشور

🔰به نام خداوند جان و خرد
کز‌این برتر اندیشه بر نگذرد

🌐دانشجویان و پژوهشگران گرامی، بدین وسیله مفتخریم "اولین همایش علمی بین المللی دانشجویان و اساتید ایرانی خارج از کشور" را که به همت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا در دو روز شنبه ۲۶ و یکشنبه ۲۷ فوریه ۲۰۲۲ برگزار می‌شود را خدمتتان اعلام و معرفی بداریم.

🟡این همایش که به شیوه مجازی و برخط (آنلاین) توسط اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا با همکاری دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود چهار حوزه علمی یعنی علوم پزشکی، فنی مهندسی، علوم انسانی و علوم پایه را تحت پوشش قرار خواهد داد.

🟡"همایش علمی بین المللی دانشجویان و اساتید ایرانی خارج از کشور" در نظر دارد از تمام ظرفیت‌های علمی و پژوهشی موجود نزد دانشجویان ایرانی مقیم خارج و همچنین پژوهشگران و اساتید متخصص و بنام ایرانی در داخل کشور بهره ببرد تا دستاورد‌های فکری و پژوهشی در حیطه‌های خاص علوم را مورد بررسی و کاوش قرار دهد.

🟡نقطه عطف این همایش در اعتقاد و باور آن به دادن فرصتی ویژه به دانشجویان ایرانی محصل در داخل و خارج از کشور، برای ارائه نظام‌مند موضوع پایان‌نامه‌ای خود و یا مبحث و زمینه‌ای که قابلیت علمی، پژوهشی و فکری لازم را داراست و پرداختن به آن جنبه آموزشی و آگاهی‌بخشی برای عموم دارد.

🟡پس بدین وسیله از تمامی دانشجویان علاقه‌مند دعوت میگردد تا ضمن شرکت در این همایش علمی و بین المللی، از این فرصت مناسب استفاده برده و برای ارائه یا سخنرانی کوتاه نسبت به موضوع و مسئله پژوهشی و تحقیقاتی خود، چکیده‌ abstract را در نشانی 
https://hamayesh.uisae.org/
ذیل ثبت نمایند، تا پس از بررسی علمی آن در کمیته علمی نسبت به تأیید و زمان دقیق ارائه با ایشان ارتباط به عمل آید.

🟡علاوه بر گواهی مشارکت، گواهی ارائه و چاپ مقالات در ژورنال، به اطلاع همراهان عزیز می‌رسانیم که هدایا و جوایز ارزنده‌ای به ارائه دهندگان برگزیده و شایسته از سوی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا اهدا خواهد شد.

🌐برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به سخنرانان کلیدی و نیز اعضای شورای سیاست گذاری و یا کمیته علمی و اجرایی همایش به سایت رسمی همایش به نشانی:
https://hamayesh.uisae.org/
رجوع نمایید.

🔰به امید دیدار حداکثری همه سرافرازان علم و فرهنگ ایران اسلامی در همایش علمی بین المللی دانشجویان و اساتید ایرانی خارج از کشور

🔲📢 مهلت نهایی ثبت نام :
۲۱ فوریه ۲۰۲۲
🔲📢 روز همایش :
۲۶، ۲۷ فوریه ۲۰۲۲
🔲📢 ساعت همایش :
۸ صبح به وقت اروپای مرکزی الی ۵ عصر
🔲📢انواع ثبت نام:
مشارکت بدون ارائه، مشارکت با ارائه شفاهی و مشارکت با ارائه پوستر
🔲📢 بستر برگزاری همایش :
دسترسی مشارکت برای نشانی ایمیل افرادی که ثبت نام کردند باز خواهد بود.

با آرزوی توفیق و سربلندی و حضور حداکثری همه عزیزان در این همایش

📧 hamayesh@uisae.org
📱@uisae_admin

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا
@uisae_official

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.