دومین همایش علمی بین المللی دانشجویان و اساتید ایرانی خارج از کشور

دومین همایش علمی بین المللی دانشجویان و اساتید ایرانی خارج از کشور به صورت حضوری با محوریت موضوعی پزشکی،‌تکنولوژی، مهندسی و ریاضی، علوم انسانی و هنر برگزار می شود.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده فناوری های نوین پزشکی، دوشنبه و سه شنبه 12 و 13 دی 1401، دومین همایش علمی بین المللی دانشجویان و اساتید ایرانی خارج از کشور برگزار می شود. در این همایش به ارائه های برتر جوایزی اهدا خواهد شد. این همایش که به شیوه مجازی و برخط (آنلاین) توسط اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا با همکاری دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود چهار حوزه علمی یعنی علوم پزشکی، فنی مهندسی، علوم انسانی و علوم پایه را تحت پوشش قرار خواهد داد.
این همایش در نظر دارد از تمام ظرفیت‌های علمی و پژوهشی موجود نزد دانشجویان ایرانی مقیم خارج و همچنین پژوهشگران و استادان متخصص و بنام ایرانی در داخل کشور بهره ببرد تا دستاورد‌های فکری و پژوهشی در حیطه‌های خاص علوم را مورد بررسی و کاوش قرار دهد. نقطه عطف این همایش در اعتقاد و باور آن به دادن فرصتی ویژه به دانشجویان ایرانی محصل در داخل و خارج از کشور، برای ارائه نظام‌مند موضوع پایان‌نامه‌ های خود و یا مباحثی که قابلیت علمی، پژوهشی و فکری لازم را دارند و جنبه آموزشی و آگاهی‌بخشی برای عموم را دارد، می باشد. 
از تمامی دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد تا ضمن شرکت در این همایش علمی و بین المللی، از این فرصت مناسب استفاده کرده و برای ارائه یا سخنرانی کوتاه درباره موضوع و مسئله پژوهشی و تحقیقاتی خود چکیده آن را در نشانی ذیل ثبت نمایند که پس از بررسی علمی در کمیته علمی نسبت به تایید و زمان دقیق ارائه آن اقدام شود.

محور های موضوعی همایش:

-علوم پزشکی

-علوم، تکنولوژی،مهندسی و ریاضی ( STEM)

-علوم انسانی و هنر

زمان :دوشنبه ۱۲ و سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱

 تهران(حضوری)

انلاین(پخش زنده)

مهلت ثبت نام و ارسال چکیده:

تا حداکثر ۸ دی ۱۴۰۱

ثبت نام انلاین در همایش از طریق لینک زیر:

http://hamayesh.uisae.org

آدرس محل همایش: تهران، بلوار کشاورز، نبش قدس، ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران

اطلاعات تماس

Hamayesh@uisae.org

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.