اخبار

نمایش اخبار

-

بازدید معاون آموزشی دانشگاه از مرکز نوآوری هسته های دانشجویی فناور دانشکده ۱۴۰۲/۰۲/۰۴  معاون آموزشی دانشگاه به همراه هیات همراه از مرکز نوآوری هسته های دانشجویی فناور دانشکده فناوری های نوین پزشکی بازدید کرد.
کارگاه آموزشی کشت سلولی ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ برگزاری کارگاه آموزشی کشت سلولی با همکاری دانشکده فناوري های نوین پزشکی و شرکت تحقیقاتی و مهندسی توفیق دارو
پیشنهاد و درخواست خرید کتب درسی و تخصصی ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ درخواست خرید کتب درسی و تخصصی مورد نیاز خود را حداکثر تا تاریخ 1402/02/20 به مسئول کتابخانه اعلام و یا از طریق واتساپ به شماره 09101433188 ارسال نمایید.
عید نوروز باستانی بر همه دانش پژوهان و دانش دوستان عزیز مبارک باد ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ با آرزوی موفقیت و سربلندی سالی نکو و سرشار از سلامتی را برای شما آرزومندیم.
 بازدید بازرسان صیانت از حقوق شهروندی دانشگاه از دانشکده ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ بازرسان صیانت از حقوق شهروندی دانشگاه علوم پزشکی تهران با هدف ارزیابی صیانت از حقوق شهروندی در واحدهای دانشگاه، از دانشکده فناوری های نوین پزشکی بازدید کردند.
22 اسفند روز بزرگداشت شهدا ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ یک سال پس از انقلاب اسلامی در ۲۲ اسفند سال ۱۳۵۸ به دستور امام خمینی (ره) بنیاد شهید تأسیس شد. ۲۵ سال بعد یعنی در سال ۱۳۸۳ این روز با عنوان «روز بزرگداشت شهدا» نام‌گذاری و به تصویب شورای انقلاب فرهنگی رسید و وارد تقویم رسمی کشورمان شد.
© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.