اخبار

نمایش اخبار

-

 اثر سلول های بنیادی مزانشیمی بر تعدیل سیستم ایمنی در کووید  19 : متمرکز بر طوفان سایتوکاینی ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ اثر سلول های بنیادی مزانشیمی بر تعدیل سیستم ایمنی در کووید19: متمرکز بر طوفان سایتوکاینی" عنوان مقاله ایی است که ماریا کاویانپور و مهشید صالح، دانشجویان مقطع دکتری تخصصی علوم سلولی کاربردی دانشکده فناوری های نوین پزشکی در سال 2020 در مجله  Stem Cell Research & Therapy با ایمپکت  5.555به چاپ رسانیده اند.
چشم انداز سلولهای بنیادی مزانشیمی مشتق از جفت در بیماری  نارسایی حاد کبدی ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ "چشم انداز سلولهای بنیادی مزانشیمی مشتق از جفت در بیماری  نارسایی حاد کبدی" عنوان مقاله ایی است که مهشید صالح ، دانشجوی مقطع دکتری تخصصی علوم سلولی کاربردی دانشکده در سال 2020 در مجله Cell & Bioscience با ایمپکت 5.026 به چاپ رسانیده است.
برگزاری پنل «چالش های آموزش و فراگیری در دوره تحصیلات تکمیلی از منظر استادان و دانشجویان» ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ دفتر توسعه آموزش دانشکده فناوری های نوین پزشکی، پنل «چالش های آموزش و فراگیری در دوره تحصیلات تکمیلی از منظر استادان و دانشجویان» را با حضور معاون آموزشی دانشگاه، رئیس و استادان این دانشکده، در بستر مجازی برگزار کرد.
پنل"چالش های آموزش و فراگیری در دوره تحصیلات تکمیلی از منظر اساتید و دانشجویان" ۱۴۰۰/۰۳/۰۸  پنل"چالش های آموزش و فراگیری در دوره تحصیلات تکمیلی از منظر اساتید و دانشجویان" توسط  دفتر توسعه آموزش دانشکده فناوری های نوین پزشکی برگزار می شود.
برگزاری اولین ژورنال کلاب برخط دانشکده با همکاری استادان خارجی ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ اولین دوره از سری برنامه های ژورنال کلاب آنلاین دانشکده فناوری های نوین پزشکی با همکاری استادان خارجی در پلتفرم زوم برگزار شد.
اولین وبینار "کارآفرینی و خلق ثروت دانش بنیان" ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ اولین وبینار کارآفرینی و خلق ثروت دانش بنیان توسط دفتر توسعه هسته های فناور و کارآفرین دانشکده فناوری های نوین پزشکی برگزار می شود
© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.