برنامه زمان بندی مجموعه استخر و سونای دانشگاه

برنامه زمان بندی مجموعه استخر و سونای دانشگاه

  همکاران محترم

 به پیوست برنامه زمان بندی مجموعه استخر و سونای دانشگاه پس از پایان ماه مبارک رمضان طی تابستان سال 1394 (دوماهه مرداد و شهریور) جهت استحضار و استفاده لازم ایفاد می گردد. لذا خواهشمند است دستور فرمائید مراتب به نحو مقتضی به اطلاع کارکنان، دانشجویان و اعضای محترم هیأت علمی علاقمند به فعالیتهای ورزشی در آن حوزه رسانده شود.

لازم به ذکر است در برنامه زمان بندی مجموعه استخر و سونای دانشگاه طی تابستان سال جاری، علاوه بر سانسهای متعدَد تفریحی جهت استفاده عموم دانشجویان و کارکنان دانشگاه، سانسهای اختصاصی جهت استفاده اعضای محترم هیأت علمی، مدیران اجرایی دانشگاه، ایثارگران، بازنشستگان، واحدهای متقاضی در سطح دانشگاه، آکادمی تابستانه شنا (ویژه فرزندان کارکنان و اعضای هیأت علمی)، تمرین تیمهای منتخب دانشگاه و سانسهای آموزشی (ویژه کارکنان، دانشجویان، اعضای هیات علمی، بازنشستگان و خانواده محترم آنان در بخش بانوان) پیش بینی گردیده است.

همچنین سالن های بدنسازی و آمادگی جسمانی، تنیس روی میز، دارت و فوتبال دستی مجموعه استخر و سونای دانشگاه نیز کماکان در طول ساعات فعالیت استخر، آماده ارائه خدمات به ورزشکاران و مراجعین گرامی می باشد.

مزید استحضار همکاران محترم شاغل در آن حوزه، با عنایت به اینکه فاز اول طرح اتوماسیون فضاهای ورزشی برای نخستین بار در سطح دانشگاه  و با هدف تامین حقوق و منافع همکاران محترم دانشگاهی و فراهم نمودن امکان استفاده اختصاصی  آنان از فضاهای ورزشی دانشگاه، در مجموعه استخر و سونای شهید توکلی راه اندازی گردیده است، لذا تردَد کلیه مراجعین محترم به این مجموعه ورزشی، صرفاً با ارائه کارت عضویت دانشگاهی (شامل کارت دانشجویی، پرسنلی، عضویت هیأت علمی، بازنشستگی و یا کارت ویژه اعضای خانواده) صورت خواهد پذیرفت.

امید است با ورزش همیشه سلامت و پر نشاط باشید.

تابستان 1394

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.