بازدید دانشجویان گروه زیست فناوری پزشکی دانشکده از شرکت سل تک فارمد

بازدید دانشجویان گروه زیست فناوری پزشکی دانشکده از شرکت سل تک فارمد

دانشجویان مقطع دکترای زیست فناوری پزشکی دانشکده در یک برنامه بازدید علمی از مجموعه سل تک فارمد بازدید نموده و با فعالیت ها و خدمات تخصصی آن از نزدیک آشنا شدند. چنین بازدیدهای علمی دانشجویان از چنین مراکز تولیدی-تحقیقاتی باعث ارتقا بیشتر علمی آنان و آشنایی با فضای کسب و کار در این رشته میگردد.

شرکت سل تک فارمد، شرکت ایرانی است که در حوزه ی سلول های بنیادی و طب ترمیم فعالیت دارد. این شرکت در سی­ ام بهمن سال 1392 در جهت نیاز روز افزون مردم به سلول درمانی در ایران تأسیس گردید. دانش و نیاز بیماران، کانون توجه این شرکت است.

پشتوانه فعالیت­ها و پروژه­ های این شرکت، تحقیقات گسترده در حوزه سلول­ های بنیادی، بیوتکنولوژی (زیست فناوری)، نانوتکنولوژی (فناوری نانو) و حیطه ­های دارویی است. استراژی این شرکت شامل ترویج استفاده از پیوند آلوژنیک بیشتر از اتولوگ، تاسیس چندین مرکز سلول درمانی، بهبود فرآیند ساخت کارخانه سلول درمانی با ابزارآلات اتوماتیک، توسعه کاربردهای جدید سلول درمانی، کشت و درمان بیماری های جدید در سطوح ملی و بین الملل، انتقال تکنولوژی سلول درمانی و کارخانه سلول درمانی در داخل و خارج از کشور میباشد.

حوزه های درمانی اصلی در سبد محصولات  این شرکت عبارت است از:

نارسایی قلبی، بیماری عروق محیطی

آرتروز زانو، لگن، مچ پا

بیماری ویتیلیگو

درمان چین و چروک، اسکار و آکنه

درمان بدشکلی های حاصل از تروما یا جراحی

  

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.