برگزاری وبینار “From Free will to Agency” با همکاری گروه علوم اعصاب و مطالعات اعتیاد

برگزاری وبینار “From Free will to Agency” با همکاری گروه علوم اعصاب و مطالعات اعتیاد

وبینار “From Free will to Agency با همکاری گروه علوم اعصاب و مطالعات اعتیاد دانشکده و با سخنرانی پروفسور Adina L. Roskies، از دپارتمان علوم شناختی دانشگاه هانور آمریکا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، 1 آبان 1400 وبینار “From Free will to Agency با همکاری گروه علوم اعصاب و مطالعات اعتیاد دانشکده فناوری های نوین پزشکی و با سخنرانی پروفسور Adina L. Roskies، از دپارتمان علوم شناختی دانشگاه هانور آمریکا برگزار شد. در این وبینار اساتید مختلفی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین سایر دانشگاه ها حضور داشتند، و در انتها نیز دانشجویان سوالات خود را با سخنران این برنامه در میان گذاشتند.

هدف از برگزاری این سری از وبینارها توسعه و تقویت روابط، تعاملات و تبادلات آکادمیک درعرصه های بین المللی و توسعه آموزش مجازی، ارتباط  و همکاری مشترک با اساتید خارجی و بررسی آخرین مقالات علمی آنها، ارتقاء علمی اساتید و دانشجویان، تشویق و توسعه انگیزه اعضای هیئت علمی به برگزاری دوره ها و آموزش های مجازی مشترک با خارج از کشور  و معرفی دانشکده در حوزه بین الملل می باشد.

 

 

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.