برگزاری مراسم تکریم و معارفه رئیس حسابداری دانشکده

برگزاری مراسم تکریم و معارفه رئیس حسابداری دانشکده

 مراسم تکریم و معارفه رئیس حسابداری دانشکده فناوری های نوین پزشکی با حضور معاون اداری مالی دانشکده و مسئولانی از امور مالی دانشگاه برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده فناوری های نوین پزشکی، روز شنبه 28 خرداد 1401 مراسم تکریم و معارفه رئیس حسابداری دانشکده برگزار شد. در این مراسم از زحمات زهرا عطائی تقدیر و مریم نظر الهوئی به عنوان سرپرست امور مالی دانشکده معرفی شد.


علی هشیار، معاون اداری مالی دانشکده، گفت: ضمن تشکر از حضور مسئولان دانشگاه در این مراسم، از زحمات خانم عطائی تشکر و به خانم الهوئی خوش آمد میگویم.
بعد از آن، سید مظاهر عاقلی، مشاور رئیس امور مالی دانشگاه، نکاتی را درباره رعایت قوانین و ضوابط آئین نامه های مالی، مواد قانون اساسی، امور مالیاتی وامور بیمه تامین اجتماعی در امور حسابداری گفت و خطاب به رئیس پیشین و فعلی امور مالی دانشکده اظهار امیدواری کرد که هر دو نفر از افراد برجسته هستند و مطمئناً به مواردی که گفته شد اشراف دارند و به آنها عمل می کنند.


سپس، رحمت اله حسنعلی، مشاور رئیس امور مالی دانشگاه، گفت: ضمن تبریک به هر دوی شما باید بگویم که در این تغییر و تحول شما موظف هستید در بازه زمانی مشخص نسبت به تکمیل فرم های تغییر و تحول اقدام کرده و برای امور مالی دانشگاه ارسال کنید.
این مراسم با اهدای لوح تقدیر به رئیس حسابداری پیشین و گرفتن عکس های ماندگار پایان یافت.

 

 

 

 

 

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.