کسب گواهینامه ارائه بهترین پوستر توسط دانشجوی دانشکده در سمپوزیوم بین المللی زنان در علوم اعصاب

کسب گواهینامه ارائه بهترین پوستر توسط دانشجوی دانشکده در سمپوزیوم بین المللی زنان در علوم اعصاب

شیما محمدی،‌ دانشجوی دکتری تخصصی علوم اعصاب موفق به کسب گواهینامه ارائه بهترین پوستر در سمپوزیوم بین المللی زنان در علوم اعصاب 2022 گرجستان شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده فناوری های نوین پزشکی، دوشنبه 7 شهریور 1401، شیما محمدی، دانشجوی دکتری علوم اعصاب این دانشکده موفق به کسب عنوان بهترین پوستر ارائه شده در سمپوزیوم بین المللی زنان در علوم اعصاب 2022 شد.

شیما محمدی درباره ارائه پوستر خود در این سمپوزیوم گفت: این ارائه در واقع بخشی از پایان نامه من با موضوع اصلاح روش  جراحی پینالکتومی و اثر آن بر روی تست های شناختی در قالب یک سخرانی 5 دقیقه ای بود. استاد راهنمای من دکتر مریم زحمتکش، ‌استاد گروه علوم اعصاب و مطالعات اعتیاد در این پوستر مشارکت داشتند. البته نتیجه این بخش از پایان نامه من به صورت مقاله نیز منتشر شده است. من در این سمپوزیوم موفق به کسب گواهینامه بهترین ارائه پوستر شدم.

سمپوزیوم بین المللی زنان در علوم اعصاب 2022 با هدف برجسته کردن اهمیت مشارکت زنان در پیشرفت‌های اخیر در تحقیقات علوم علوم اعصاب و ارائه جدید ترین دستاوردهای تحقیقاتی توسط این دانشمندان همزمان با برگزاری جشنواره دانشمندان و پژوهشگران برتر علوم اعصاب؛ توسط مرکز تحقیقات علوم اعصاب و دانشگاه دولتی گرجستان با حمایت سازمان بین المللی تحقیقات مغز (IBRO) و سایر انجمن ها و مراکز علمی معتبر در تاریخ 12 تا 14 آگوست 2022 در کشور گرجستان به صورت مجازی برگزار شد. ارائه سخنرانی های کلیدی و دستاوردهای جدید تحقیقاتی، شرکت در پنل های علمی و ارائه مقاله توسط پژوهشگران و دانشجویان و اهدای جوایز و گرنت های پژوهشی از جمله برنامه های این سمپوزیوم علمی بود.

 

 

 

 

 

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.