نشست مشترک هیات رئیسه دانشکده با هیات رئیسه مرکز بیماری های پوست و جذام

 نشست مشترک هیات رئیسه دانشکده  با هیات رئیسه مرکز بیماری های پوست و جذام

 نشست مشترک هیات رئیسه دانشکده فناوری های نوین پزشکی با هیات رئیسه مرکز بیماری های پوست و جذام با هدف همکاری های علمی و تحقیقاتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده فناوری های نوین پزشکی، 28 شهریور 1401، نشست مشترک هیات رئیسه دانشکده فناوری های نوین پزشکی با هیات رئیسه مرکز بیماری های پوست و جذام با هدف همکاری های علمی و تحقیقاتی برگزار شد. در این جلسه اعضای هیات رئیسه از طرف دانشکده و دکتر علیرضا فیروز، رئیس مرکز پوست و جذام؛ دکتر علی خامسی پور، استاد و مدیر عامل درمالب؛ دکتر سامان احمد نصرالهی،‌ معاون پژوهشی و دکتر سید ابراهیم اسکندری، مدیر اجرایی از طرف مرکز حضور داشتند.

در ابتدای جلسه،‌ دکتر حسین قنبری، رئیس این دانشکده اهم امکانات، افتخارات و  فعالیت های آن را به حاضرین معرفی کرد. ایشان ضمن تاکید بر ظرفیت فوق العاده دانشجویی در دانشکده ای جوان گفت: این دانشکده با پتانسیل دانشجویی و وجود استادان برجسته رویکرد خود را تشخیص نیازهای کشور قرارداده است. ما بسیار مشتاق هستیم تا با حوزه های بالینی که زمینه پژوهشی دارند در آموزش،‌ پژوهش و تولید فناوری همکاری متقابل داشته باشیم.

در ادامه، دکتر علیرضا فیروز،‌ رئیس مرکز بیماری های پوست و جذام ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های دانشکده گفت: مهره کلیدی در این دانشکده وجود دانشجو است، چون مرکز ما دانشجو ندارد. بنابراین دانشکده و مرکز می توانند مکمل خوبی برای هم باشند. روش های نوین داروسازی، نانوداروها، واکسن ها و ... از جمله مواردی است که در مرکز ما انجام میشوند و میتوانند زمینه خوب همکاری با دانشکده نیز باشند. در زمینه پژوهش به مراتب همکاری بیشتری می تونیم با دانشکده داشته باشیم چون آزمایشگاه مرکز ما مورد تایید سازمان غذا و دارو است.

سایر حاضرین در جلسه نیز نقطه نظرات خود را برای این همکاری متقابل بیان کردند و مقرر شد این نشست تخصصی تر برگزار شود.

در پایان این دیدار، ضمن بازدید از بخش های مختلف آزمایشگاه دانشکده، درباره همکاری های متقابل دانشکده و مرکز در آینده تصمیم گیری شد.

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.