برگزاری نشست صمیمانه رئیس دانشکده با دانشجویان

 برگزاری نشست صمیمانه رئیس دانشکده با دانشجویان

 دکتر حسین قنبری آلانق، رئیس دانشکده فناوری های نوین پزشکی در نشستی صمیمانه با دانشجویان این دانشکده دیدار کرد.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده فناوری های نوین پزشکی، 9 آبان 1401؛ دکتر حسین قنبری آلانق، رئیس دانشکده فناوری های نوین پزشکی، در نشستی صمیمانه با دانشجویان این دانشکده دیدار کرد. هدف از این دیدار بررسی مشکلات دانشجویان در زمینه های آموزشی، پژوهشی و شنیدن پیشنهاد و انتقادهای ایشان از نزدیک بود.

در ابتدای نشست،‌ دکتر حسین قنبری، ضمن تاکید بر ظرفیت دانشجویی در دانشکده ای جوان گفت: این دانشکده با وجود شما دانشجویان حیات دارد. دانشجو باید در آموزش و پژوهش از تمام پتانسیل خود استفاده و همیشه امید و انگیزه خود را حفظ کند. مشکلات و موانع برای همه هست ولی باید مانند زندگی یک سلول از ورود افکار منفی به درون ذهن خود جلوگیری کنید. اصلاح را باید از خود و محیط پیرامون خود شروع کنیم تا بتوانیم برای جامعه و کشور تاثیرگذار باشیم. شما به این دانشکده رفت و آمد می کنید و از امکانات آن استفاده می کنید؛ بنابراین بی تفاوت نباشید و هر جا مشکل یا نقصانی وجود دارد با توجه به بودجه و امکانات دانشکده در جهت بهبود آن پیشنهاد دهید. من امروز اینجا هستم که صحبت های شما را از نزدیک بشنوم و درصدد رفع نواقص با کمک شما گام بردارم.

در این نشست که چهار ساعت به طول انجامید؛ دانشجویان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست، یک به یک مشکلات خود را در زمینه فضای آزمایشگاه و نبود تجهیزات آزمایشگاهی کافی و مناسب، پروتکل ها و سیاستگذاری های آموزشی، عدم کفایت هزینه طرح های پژوهشی،‌ مشکلات آموزشی، نبود فضای مناسب استقرار دانشجویان در دانشکده و سایر مسائل مطرح کردند.  

در پایان دکتر قنبری با جمع بندی مباحث مطرح شده گفت: دانشگاه فضای مناسبی برای ساخت و تجهیز پردیس جدید دانشکده اختصاص داده است که به امید خدا تمامی مشکلات فضای فیزیکی این دانشکده در چند سال پیش رو حل خواهد شد. من پیشنهاد می دهم شما دانشجویان تشکل یا کمیته هایی در زمینه های آموزشی، پژوهشی، صنفی و سیاستگذاری تشکیل دهید و برای هر کمیته نماینده ای مشخص کنید. مشارکت این کمیته ها با هیات رئیسه دانشکده به نوعی شرکت در راهبری این دانشکده است. این نشست هر دو ماه یکبار برگزار خواهد شد تا ما اعضای هیات رئیسه به طور مستمر در ارتباط با این کمیته های دانشجویی باشیم و بتوانیم تا حد امکان گره از مشکلات دانشجویان حل کرده و رفاه نسبی برای ایشان فراهم کنیم.

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.