برگزاری مراسم تجلیل از دکتر غلامعلی کاردر در جلسه مشترک معاونت بین الملل دانشگاه و دانشکده

برگزاری مراسم تجلیل از دکتر غلامعلی کاردر در جلسه مشترک معاونت بین الملل دانشگاه و دانشکده

در جلسه مشترک معاونت بین الملل دانشگاه و دانشکده فناوری های نوین پزشکی از دکتر غلامعلی کادر به پاس رتبه بندی شایسته مقالات و استنادات ایشان قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده فناوری های نوین پزشکی، 9 آذر 1401، در جلسه مشترک معاونت بین الملل دانشگاه و دانشکده فناوری های نوین پزشکی از دکتر غلامعلی کاردر به پاس رتبه بندی شایسته مقالات و استنادات ایشان قدردانی شد. در این جلسه اعضای هیات رئیسه دانشکده فناوری های نوین پزشکی، دکتر نکوفر، مدیر روابط بین الملل دانشگاه به همراه تیم همراه و همچنین دکتر حسن پور، سرپرست امور عمومی معاونت پژوهشی دانشگاه حضور داشتند. دکتر غلامعلی کاردر، عضو هیات علمی ثانویه گروه زیست فناوری پزشکی دانشکده فناوری های نوین پزشکی می باشد که دارای مقالات چاپ شده در نیچر و سایر مجلات معتبر دنیا است.

در ابتدای این جلسه دکتر نکوفر ضمن ارائه ارقام و آمار از رتبه بندی دانشکده در مقالات، گفت: مقالاتی که از اعضای هیات علمی دانشکده فناوری های نوین پزشکی در پایگاه های معتبر اطلاعاتی دنیا به چاپ رسیده است رتبه قابل توجهی در دانشگاه را به خود اختصاص داده است. رتبه سوم برای دانشکده در بهره وری پژوهشی در کل دانشگاه چشم گیر است. ایشان در ادامه با ایفاد آمار و ارقام از وضعیت علمی دکتر غلامعلی کاردر گفت: جالب است بدانید که روند رو به رشد اثرگذاری استنادهایی که به آثار دکتر کادر شده است باعث روند رو به رشد استنادات کل دانشگاه شده است. اینجانب ضمن تشکر از تلاش علمی دکتر کاردر یک گرنت در معاونت پژوهشی بین الملل دانشگاه و یک حقوق برای پست داک را در اختیار ایشان خواهیم گذاشت.

دکتر حسین قنبری آلانق، رئیس دانشکده گفت: دانشکده فناوری های نوین پزشکی دنبال کاربردی کردن پژوهش است. این را بدانید که اعضای ثانویه علمی دقیقا همان شان و حرمت اعضای اولیه علمی دانشکده هستند و هیچ تفاوتی ندارند. البته چندی از اعضای هیات علمی دیگر نیز در مقالات معتبر مانند ساینس و نیچر مقاله چاپ کرده اند. من نیز از طرف دانشکده به دکتر کاردر تبریک می گویم.

دکتر بابک نگاهداری، مدیر گروه زیست فناوری پزشکی گفت: باید بگویم که شخصیت و منش و صداقتی که  دکتر کاردر دارد در کنار علم ایشان ارزشی بالاتر از چاپ مقاله در نیچر است. چنین مراسمی باعث می شود زحمات این استادان برجسته دیده شود و انرژی مضاعفی برای ایشان خواهد داشت.

در پایان این مراسم با اهدای هدیه به دکتر کاردر از زحمات ایشان تشکر شد.

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.