تقدیر از برگزیدگان سومین جشنواره کارگروه برتر دانشجویی توسعه آموزش

تقدیر از برگزیدگان سومین جشنواره کارگروه برتر دانشجویی توسعه آموزش

به گزارش روابط عمومی مرکز مطالعات و توسعه آموزش، در این مراسم دکتر سید فرشاد علامه معاون آموزشی دانشگاه، دکتر عظیم میرزازاده مشاور معاون آموزشی دانشگاه، دکتر محبوبه مافی نژاد مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش و جمعی از دانشجویان و مدیران دفاتر توسعه آموزش دانشکده و بیمارستان ها حضور داشتند.

ابتدا دکتر علامه معاون آموزشی دانشگاه از برگزاری این جشنواره ابراز خرسندی کرد و افزود: دانشگاه به دو گروه اصلی دانشجو و اساتید وابسته است و  بحث آموزش های مهارت محور و استفاده از تکنولوژی های نوین در فرایند آموزش از اولویت­ های مهم معاونت آموزشی دانشگاه در زمینه تقویت آموزش دانشجویان هستند که باید مورد توجه قرار گیرد. وی در ادامه به بهره برداری از مرکز نوآوری در هسته ­های دانشجویی دانشگاه اشاره کرد و بیان داشت: بحث ایده ها و مرکز نوآوری که در حوزه آموزش راه اندازی شده است، سه ضلع تخصصی، آموزش پزشکی و شرکت‌های فناور را شامل می شود.

در این نشست دکتر مافی نژاد مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش نیز مسیر جشنواره را توضیح داد و بیان داشت که از دانشجویان انتظار می‌رود سه واژه مطالبه گری، خلاقیت و پویایی را در فعالیت­های حوزه آموزش دانشگاه معنا بخشند. ایشان در ادامه اشاره کرد که کمیته های دانشجویی توسعه آموزش، مسیری شفاف برای شنیدن بازخوردهای دانشجویان در رده های مختلف آموزشی است. در ادامه این موضوع تاکید شد که برخورداری از روحیه خلاقیت و پویایی، موجبات فراهم سازی ارائه ایده های نوآورانه و مشارکت فعالانه دانشجویان در جهت پیاده سازی ایده ها را در مسیر ارتقاء کیفیت آموزش دانشگاه فراهم می سازد.

در این نشست صمیمی نمایندگانی از دانشجویان به طرح سوال و دغدغه‌های خود در قالب پرسش و پاسخ پرداختند.

در پایان این نشست مجری این جشنواره، ضمن توضیح عناوین کارگروه پویا (کارگروه دانشجویی دارای دستاوردهای شاخص) و کارگروه رویا (کارگروه دانشجویی دارای رشد و شکوفایی) به معرفی کارگروه های برگزیده و اعضای فعال کمیته به شرح زیر پرداخت. همچنین در ادامه تقدیر از کارگروهای برگزیده این جشنواره با ثبت چندین عکس یادگاری به پایان رسید.

کارگروه پویا: کارگروه دانشجویی توسعه آموزش دانشکده دندانپزشکی 

کارگروه رویا: کارگروه دانشجویی توسعه آموزش دانشکده فناوری های نوین پزشکی 

اعضای فعال کمیته: 

پریسا حیدری دانشجوی دکترای تخصصی شنوایی شناسی از دانشکده توانبخشی، سارینا زارع دانشجوی پزشکی عمومی از دانشکده پزشکی و محمد صادق عادل مهربان دانشجوی دکترای تخصصی طب سنتی از دانشکده طب ایرانی به عنوان اعضای فعال در حوزه توسعه آموزش در سال 1401

دبیر کمیته:

امیر حسین اقبال، دبیر کمیته دانشجویی توسعه آموزش در سال 1401 

کپی لینک کوتاه دانشگاه 

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.