اخبار

نمایش اخبار

-

 بازدید بازرسان صیانت از حقوق شهروندی دانشگاه از دانشکده ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ بازرسان صیانت از حقوق شهروندی دانشگاه علوم پزشکی تهران با هدف ارزیابی صیانت از حقوق شهروندی در واحدهای دانشگاه، از دانشکده فناوری های نوین پزشکی بازدید کردند.
22 اسفند روز بزرگداشت شهدا ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ یک سال پس از انقلاب اسلامی در ۲۲ اسفند سال ۱۳۵۸ به دستور امام خمینی (ره) بنیاد شهید تأسیس شد. ۲۵ سال بعد یعنی در سال ۱۳۸۳ این روز با عنوان «روز بزرگداشت شهدا» نام‌گذاری و به تصویب شورای انقلاب فرهنگی رسید و وارد تقویم رسمی کشورمان شد.
 قدردانی از دکتر نغمه بهرامی به عنوان فناور برگزیده در اولین همایش پژوهشی بیمارستان شریعتی ۱۴۰۱/۱۲/۲۱  در اولین همایش پژوهشی بیمارستان شریعتی از دکتر نغمه بهرامی به عنوان فناور برگزیده تجلیل و قدردانی شد.
کسب مقام اول فوتبال دستی جشنواره ورزشی ایثاگران توسط دانشکده ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ تیم فوتبال دستی دانشکده موفق به کسب مقام اول در جشنوراه ورزشی ایثارگران دهه فجر شد.
برگزاری مراسم نقد علمی و هنری فیلم پدر با موضوع بیماری آلزایمر توسط دانشکده ۱۴۰۱/۱۲/۱۵  گروه علوم اعصاب، ‌مطالعات اعتیاد و تصویربرداری عصبی دانشکده فناوری های نوین پزشکی در هفته جهانی آگاهی از مغز، نمایش و نقد علمی هنری فیلم پدر با موضوع بیماری آلزایمر را برگزار کرد.
14 اسفند روز احسان و نیکوکاری ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ انسان دوستی یا نیکوکاری به انگلیسی: philanthropy)) به اعمال یا اوقافی گویند که در راه اهداف بشردوستانه و برای مقاصد نیکوکاری انجام شده باشد.
© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.