دوره های مهارت افزایی و آموزش های عملی

دوره های مهارت افزایی و آموزش های عملی

معاونت آموزشی دانشکده با توجه به برنامه 4 ساله دانشکده در حوزه آموزش و راهبردهای ارائه شده در جهت ارتقا کیفیت آموزش و افزایش مهارت های عملی و فناورانه دانشجویان دوره های مهارت افزایی و آموزش های عملی را برگزار می نماید.

ارتقاء کیفیت آموزش بویژه تاکید بر آموزش های عملی و برنامه های مهارت افزایی دانشجویان از اولویت های اصلی حوزه آموزش دانشکده فناوریهای نوین پزشکی بوده است. در این راستا، نظام مند کردن ارائه واحد های عملی آزمایشگاهی برنامه های آموزشی در قالب کارگاه های تخصصی و فوق تخصصی با قابلیت ارائه خدمات به دانشجویان دانشکده های دیگر دانشگاه، یکی از برنامه های موفق در دانشکده فناوری های نوین پزشکی بوده که با حمایت معاونت  آموزشی و معاونت پژوهشی دانشگاه محقق شده است.

هدف اصلی این دوره ها صرفه جویی در منابع انسانی، صرفه جویی در منابع مالی، شفاف شدن برنامه های آموزشی عملی و نظام مند کردن آنها در قالب کارگاه های تخصصی  و فوق تخصصی و نهایتاً مهارت افزایی و تقویت توانمندی های دانشجویان تحصیلات تکمیلی از مزایای اصلی این برنامه است. ضمن اینکه ارائه سرویس به همه دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه با این برنامه امکان پذیر خواهد بود.

***جهت اطلاع از برنامه و عناوین دوره های مهارت افزایی و آموزش عملی اینجا کلیک کنید.

***جهت ثبت نام و اطلاع از ظرفیت دوره های مهارت افزایی و آموزش عملی به طبقه هشتم دانشکده فناوریهای نوین پزشکی خانم رضوی مراجعه بفرمایید.

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.